That girl is hopeless dreamer

25. july 2014 at 2:27 | Molly ♔
Narodila jsem se v pondělí... Byla zhruba polovina září roku 1995. Byla jsem druhé dítě mých rodičů. Předemnou se narodila moje sestra. V porovnání s ní jsem vždy byla raubíř a naprostá anti holka. Ona byla vždycky v krásných šatičkách a milovala šperky a činčání... Já? Táta si přál kluka, ale narodila jsem se já. Snažil se ze mě kluka udělat, jak povahou, tak vzhledově i zájmy. Tahal mě na hokejové zápasy. Lezla jsem po stromech a moje vzory nebyly princezny, nebo modelky, ale kluci. Velcí kluci, kteří jsou děsně drsní a jak by se dnes řeklo, děsně cool. Krutopřísní týpci. Rebelství a vzpoura... to bylo moje motto, moje slova. Byla jsem rozhodně svá a když mi o něco šlo, dokázala jsem uzemnit i mého tátu (jak mi bylo od blízkých řečeno). Ničeho jsem se nebála, teda kromně tmy a strašidel, která byla pod mojí postelí (jak jsem si naivně myslela).

Postupem času a vlivem okolností jsem se dost změnila. Z extroverta se stal introvert, který je rád sám a moc nemusí lidi. Nemám ráda Česko, protože si jako Čech nepřipadám. Odjakživa mám Italskou krev, ikdyž nevím kde jsem jí vzala. Jsem temperamentní a vášňivá. Miluju hudbu, tanec a zpěv. A samozřejmně ráda píšu, ikdyž se nepovažuji za žádného spisovatele. Ale v rodině jsem pisálek. Miluju Itálii a cestování obecně. Mám velké srdce, ale jen někdo má možnost se do něj dostat.

Nikdy jsem se nepovažovala za zvláštního člověka, ale asi jsem zvláštní. Měla jsem zvláštní život a stále mám... S mými vrstevníky si téměř nemám co říct, protože vidím ten propastný rozdíl mezi námi. Už jako dítě jsem byla donucená stát se dospělým, řešit věci dospělých. A proto problémy mých vrstevníků tak trochu považuji za malichernosti... Ale závidím jim tu jejich bez starostnost. Jsem milovnice koček a kočkovitých šelem. A největší div světa je pro mě moře... Jsem snílek, který má i přes plno šrámů na srdci stále iluze o tom, že může být líp a že život není tak černý...
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama