July 2014

That girl is hopeless dreamer

25. july 2014 at 2:27 | Molly ♔
Narodila jsem se v pondělí... Byla zhruba polovina září roku 1995. Byla jsem druhé dítě mých rodičů. Předemnou se narodila moje sestra. V porovnání s ní jsem vždy byla raubíř a naprostá anti holka. Ona byla vždycky v krásných šatičkách a milovala šperky a činčání... Já? Táta si přál kluka, ale narodila jsem se já. Snažil se ze mě kluka udělat, jak povahou, tak vzhledově i zájmy. Tahal mě na hokejové zápasy. Lezla jsem po stromech a moje vzory nebyly princezny, nebo modelky, ale kluci. Velcí kluci, kteří jsou děsně drsní a jak by se dnes řeklo, děsně cool. Krutopřísní týpci. Rebelství a vzpoura... to bylo moje motto, moje slova. Byla jsem rozhodně svá a když mi o něco šlo, dokázala jsem uzemnit i mého tátu (jak mi bylo od blízkých řečeno). Ničeho jsem se nebála, teda kromně tmy a strašidel, která byla pod mojí postelí (jak jsem si naivně myslela).

Postupem času a vlivem okolností jsem se dost změnila. Z extroverta se stal introvert, který je rád sám a moc nemusí lidi. Nemám ráda Česko, protože si jako Čech nepřipadám. Odjakživa mám Italskou krev, ikdyž nevím kde jsem jí vzala. Jsem temperamentní a vášňivá. Miluju hudbu, tanec a zpěv. A samozřejmně ráda píšu, ikdyž se nepovažuji za žádného spisovatele. Ale v rodině jsem pisálek. Miluju Itálii a cestování obecně. Mám velké srdce, ale jen někdo má možnost se do něj dostat.

Nikdy jsem se nepovažovala za zvláštního člověka, ale asi jsem zvláštní. Měla jsem zvláštní život a stále mám... S mými vrstevníky si téměř nemám co říct, protože vidím ten propastný rozdíl mezi námi. Už jako dítě jsem byla donucená stát se dospělým, řešit věci dospělých. A proto problémy mých vrstevníků tak trochu považuji za malichernosti... Ale závidím jim tu jejich bez starostnost. Jsem milovnice koček a kočkovitých šelem. A největší div světa je pro mě moře... Jsem snílek, který má i přes plno šrámů na srdci stále iluze o tom, že může být líp a že život není tak černý...

category

25. july 2014 at 2:20 | ℳℴℓℓỿ ♔

my psycho diary {co se děje v mém životě}
thoughts {moje myšlenkové pochody}
stories {píšu povídky}
music {moje playlisty}
movies {recenze na filmy}
motivation {motivační články}